Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
kosem

Sago( Kaf Kef)

Recommended Posts

ben rap dinlemiyorum sago dinliyorum:)

Sana neden bahsetmemi istersin hanım kızların iz bırakmadan yürüdükleri karlı yollardanmı cemiyet aleminin

ayaklarını kapan kapanlardanmı orta okul çocuklarının ellerindeki renkli haplardanmı Bunada çok şükür deme!..

Yıllar sonra olanlardan ötürü yüzüne tükürürse ufakça bir bebe geçmişin kahrı yakar bağırı demedi deme insan

oğlu herşeyi deviremez bir bilekle .Bu şehrin ışıkları gün geçtikçe loşlaşmakta erkekler hemcinsinden hoşlanmakta

yasaklar izdivaçta örfe ters düşenler revaçta tavşanların aklı havuçta ne kaldı avuçta .Taa derinlere kadar, yolu

var ateşten terlikler giydirirler beynin fokurdar zebaniler homurdar et ile kemiğin sonu alevden murdar.

ben rap dinlemiyorum sago dinliyorum:)

Aynen :)

Birgün siyah renge sor hep karanlık içini yakar

bembeyazdım kirlendim, taşlandım yuhlandım bittim

birgün al sancımı çek gör!... Sinmiş içine kapanmış ağlar

bir var bir yok bedenim, tercihimde hakkım yatar

S.Kajmer / bir var bir yok

Esselamun Aleyküm Gönüldaşlar.

Ben Yunus Gönüldaşı 2000'den beridir tanırım. Silahsız Kuvvetten önce Yeraltı Operasyonundan tutun Promo albümlerine kadar dinler bilirim. Hele 2002 yılında çıkardığı Sagopa Kajmer adlı albümünü dinlemiş bir adam için bu hali epey şaşırtıcı... Maşallah diyelim, Allah saptırmasın. Yunus Gönüldaştaki bu değişimi albüm albüm takip ettiğim için epey bir şaşkınım doğrusu. ''Laiklik kurşununu kafana tıktım''dan nerelere :) Maşallah maşallah...

Bu arada isteyene tüm underground albümlerini indirebilecekleri bir link verebilirim. Bandrollü albümleri satın almak lazım. Onları da indirmek hep ayıp hem büyük günah :) Aman diyeyim... Elhamdülillah 2000 yılından beri nerden esti bilmiyorum ama tüm albümlerini satın aldım.Yoksa... :)

Bir de güzel şarkılarının sözlerini Diğer Yazarlar kısmında bir başlık açıp verebiliriz. Alakalılara duyrulur :)

• Create New...