Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
metamorfoz

Sulandırılmış Bayram Mesajları

Recommended Posts

Teknoloji geliştikçe insanoğlunun yaşantısınada bir rahatlık-rehavet geldi…Ne dersiniz…sizce de öyle mi?!!!Son model arabalar piyasaya çıktıkça fazla kiloları saklayacak yer bulamıyoruz..tabi ki siyah renk trend olur.. ben siyahı seviyorum havaları….Hanımlar sanki daha şanslılar bu konuda bulaşığı bulaşık makinası ,çamaşırı çamaşır makinası yıkasın. eee biz ne yapalım hadi bizde boş durmayalım bir aralık depresyona girelim (hanımlar bu duruma çok kızacaklar…)Google çıktı çıkalı kitaplar raflarda tozlandı paslandı..Aman Allah’ım bu tozlar ne olacak !!!Üzülmeyin teknoloji buna da bir çözüm üretti…Son model elektrikli tüy çekici bezimiz her yeri ilk günkü gibi pırıl pırıl yapar vs vs…şu gece yarısı daha aklıma getiremediğim bir düzine (sözde) kolaylık!!!

En önemlisi hayatımıza giren ,giripte sülük misali cebimize yapışan bir daha çıkarmamız mümkün olmayan/olmayacak cep telefonları…ilk başlarda güzeldi kandiller,yıl dönümleri,özellikle bayramlar bip bip …ne oldu mesaj,arkadaş bayramımı kutladı(bir an için düşündümde bugüne kadar kimse benim 23 nisanımı ,19 mayısımı dünya yaşlılar günümü…. kutlamadı)Tabi biz insanoğlu yok mu bu güzel anlamlı, geldiği zaman bize mululuk veren mesajların da cılkını çıkardık …nasıl mı?buyrun birlikte bakalım muhakkak içinden bir tanesi de size gelmiştir;

:) 'Şu anda her 100 kişiden 35 i bayram namazı kılıyor,10 u kurban kesiyor,25 i el öpüyor,15 i tatile gidiyor,10 u yurt dışında,4 ü uykuda,bir tane safta elinde telefon mesaj okuyor.’

:D 'Bekledim gelmiyorsun,telefonu açmıyorsun,çevrim dışı takılıyorsun,beni çok fena bozuyorsun,bayramın kutlu olsun.

:D 'Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar,uzun batarya ömürleri diler.'

:D 'İyi bayramlar gerçi sana hergün bayram ama olsun.’

:D 'Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek,üzüntünüz memur maaşı kadar düşük,geleceğiniz Demirel’in keli kadar parlak olsun.Mutlu bayramlar…’

:D 'Mesajların bedava olduğu bu mübarek günde gelecek kandil,ramazan,kurban,yeniyıl,23 nisan,1 mayıs(tamam tamam kızmayın bunu ben uydurdum)19 mayıs,29 ekim,doğum günü,sevgililer günü,öğretmenler günü,babalar günü,4 eylül Sivas kongresi,anayasanın kabulu ve her ne kadar önemli gününüz varsa şimdiden kutlu olsun.Daha sonra vay efendim aramadın bana mesaj atmadın dememen temennisiyle….iyi günler/akşamlar

• Create New...