Kitap Dağıtım Projesi

Dikkat: Projemize yoğun talepten dolayı yeni başvuru alınmamaktadır, mevcut başvurular karşılandığı taktirde yeni başvurular alınacaktır.

Sitemiz tarafından başlatılan Üstad’ın kitaplarını dağıtım projemizin ilk adımında Trabzon Maçka İmam Hatip Lisesi’ne 45 adet Üstad kitabı hediye edilmiştir.

İlgili Fotoğraflar:

 

 

 

 

 

Sitemiz tarafından başlatılan Üstad’ın kitaplarını dağıtım projemizin ikinci adımında Erzurum Merkez Anadolu Lisesi kütüphanesine 33 adet Üstad kitabı hediye edilmiştir. Fotoğraflar:

Sitemiz tarafından başlatılan Üstad’ın kitaplarını dağıtım projemizin üçüncü adımında Erzurum Hacı Sami BOYDAK Anadolu lisesi kütüphanesine 33 adet Üstad kitabı hediye edilmiştir. Fotoğraflar:

 

Sitemiz tarafından başlatılan Üstad’ın kitaplarını dağıtım projemizin bir diğer adımında Hatay/Erzin/Gökdere Köyü/Gökdere Köy Kütüphanesi’ne 21 adet Üstad kitabı hediye edilmiştir. Fotoğraflar:

 

 

 

 

 

 

Erzurum/Toprakkale Köyü’nde bulunan Delikanlı odasına Üstad’ın kitaplarını dağıtım projemiz kapsamında 17 adet Üstad kitabı ve odanın duvarlarına asılmak üzere 4 adet çerçeveli resimli şiir hediye edilmiştir.

İlgili fotoğraflar:

 

 

 

 

 

 

 

***********************************

Projemiz dahilinde Düzce Akçakoca Anadolu Öğretmen Lisesi’ne 40 adet Üstad kitabı gönderilmiştir.  Gönderilen kitaplar şunlardır:

Hikayelerim
Çile
O ve Ben
Sahte Kahramanlar
Aynadaki Yalan
Batı Tefekkürü ve İslâm Tasavvufu
Bâbıâli
Sosyalizm Komünizm ve İnsanlık
Türkiye’nin Manzarası
İman ve İslam Atlası
İdeolocya Örgüsü
Mümin Kafir
Son Devrin Din Mazlumları
Ulu Hakan II. Abdülhamid Han
İmân ve Aksiyon
Doğru Yolun Sapık Kolları
Hücum ve Polemik
En Kötü Patron
Nasreddin Hoca
Bediüzzaman Said Nursi
Hacc
Çöle İnen Nur
Peygamber Halkası
Başbuğ Velilerden 33
Gönül Nimetleri
+15 tiyatro eseri

Share

You may also like...

18 Responses

 1. fatih güngör dedi ki:

  Selamün Aleyküm,
  Daha önce de sizlere buradan mesaj yazmıştım, fakat yanıt alamadım.
  Ben Orhangazi Çok Programlı Lisesi Öğretmeni olarak sizlerden okulumuza da kitap göndermenizi bekliyorum. Üstadı daha iyi anlamak ve anlatmak için kitaplarını en iyi anahtar olarak görüyoruz.
  Şimdiden teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.
  Fatih Güngör
  Orhangazi / Bursa

  • Yönetim dedi ki:

   Projemiz yoğun talepten ve kaynak yetersizliğinden dolayı geçici olarak durdurulmuştur.

 2. MUKADDES KOÇAK dedi ki:

  Van’ın Çaldıran ilçesinde Hafsa Hatun Kız YİBO’ da Türkçe öğretmeniyim. Yatılı olduğumuz için öğrencilerimiz sürekli okuldalar.Bu nedenle zamanlarını boşa geçirmelerini istemiyorum. Kampanyanıza bizim okulumuzu da dahil ederseniz çok sevinirim. Ayrıca öğrencilerimin üstattan feyz almalarını istiyorum. 25 Mayıs 2011′ de de Necip Fazıl Tanıtım etkinliklerimiz var. Katkı ve desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.Herkesin yüreğine sağlık.

 3. mehmet kasalak dedi ki:

  konya selçuklu kız meslek lisesinde müdür yardımcısyım.
  üstadın eserlerinin okul kütüphanemizde olmadığını veya sayısın çok az olduğunu farkettim.eserlerinden oluşan bir seti okulumuza gçndermeniz mümkünmü acaba.teşekkürler

 4. Elif Pamukçu dedi ki:

  selamun aleykum. Öncelikle projenizden doleyı teprik ediyorum sizi. Ben Adıyaman’da bir ilköğretim okulunun kütüphane görevlisiyim. Okulumuzun kütüphanesi çok yetersiz sizden kütüphanemize katkıda bulunmanızı rica ediyorum.
  Ben Üstad N.Fazıl’la 13 yaşımda tanıştım ve hala çok severek okuyorum. okulumuzun öğrencilerinde de aynı etkiyi yaratacağından eminim.Lütfen bize bu konuda yardımcı olun..

 5. Nazmiye Karabayıt dedi ki:

  Selamünaleyküm,
  Kocaeli Çayırova Mustafa Necati İO Türkçe öğretmeniyim.Okulumuzun kütüphanesi hiç yeterli değil.Bu sebeple kütüphanemizi yeniden düzenlemek istiyoruz.Projenizi görünce gerçekten çok heyecanlandım ve çok sevindim.Bu konuda yardımcı olursanız bizi ve öğrencilerimizi çok mutlu edeceksiniz.Öğrencilerimizin Üstadla tanışması geleceğimizi yükseltecek bir basamak olacaktır.

 6. İSA dedi ki:

  merhaba eğer hala kitap kampnayanız devam ediyorsa:
  ankara çayırhan da meslek lisesi edebiyat öğretmeniyim,
  kütüphanemize üstadın kitaplarından yollamamzı tarifle anlatılamayacak kadar büyük iyilik olacak. yeni nesillere onu tanıma fırsatı vermek için yardımınız bekliyorum

 7. nesrin gürses dedi ki:

  Merhaba,Denizli Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulunda Türkçe Öğretmeniyim.Okulumuz yeni olduğu için kaynak eksiğimiz çok fazla.Her yıl mayıs ayında okulumuzun adına yakışır bir şekilde Üstad’ı anma gecesi yapıyoruz.Üstadı öğrencilerime daha somut bir şekilde anlatabilmem ve Üstattan feyz alabilmeleri için üstadın kitaplarından istiyorum.Şimdiden teşekkür edrim.Saygılarımla…

  • sedanur dedi ki:

   kesinlikle burada onun adı ile bir okul olsaydı bir saniye dahi düşünmeden giderdim, bence çok şanslısınız. Üstadın adını taşıyan bir okulda okumak, hatta ve hatta öğretmenlik yapmak gerçekten çok güzel bir şey.En azından onun adını anmış oluyorsunuz.o benim için bütün davranışlarını örnek almaya çalıştığım, kitaplarını okuduğum yüce bir kişilik. Yalan söylememem gerekirse size imrendim. eğer ileride iyi bir mesleğim olursa inşallah onun adına ben de bin okul yaptırmak isterim…

  • betül dedi ki:

   hocam çok teşekkürler her şey bizim için yapıyorsunuz sizi çok seviyorum hiç unutmayacağım:d

 8. bahar coşdan dedi ki:

  Merhaba ben Ordu-Ünye Atatürk Anadolu Lisesi 3 üncü sınıf öğrencisiyim.Okul kütüphanemiz için kütüphanecilik kulübü olarak kitap toplama kampanyası başlatmış bulunuyoruz.Okulumuz henüz yeni bir okul olduğunda bir kütüphaneye mevcut fakat yeterli kaynak sayımız yok.Acaba Üstadın eserlerinden bize de göndermeniz mümkün olur mu acaba..Şimdiden çok teşekkür ederiz

 9. sedanur dedi ki:

  ben Adıyaman Yavuz Selim İlköğretim Okulu’nda 6. sınıf öğrencisiyim. Okulumuzun bir kitaplığı var ancak her kitap Necip Fazıl’ınki gibi olmuyor. Üstadın kitaplarından bizlere de vermenizi temenni ederim. Çünkü o ve hayatı gerçekten de ibret verici. Onun gibi biri geri dönmez ama onu bu kitapları ile anabiliriz. İlgilerinizi bekliyorum…

 10. Zekeriya Durmaz dedi ki:

  Selamünaleyke,
  Ben şu anda İngilizce Okutmanı olarak Gazikent Üniversitesinde görev yapmaktayım. Büyük üstadımızın şiirlerini beğeni ile takip ediyorum. elimden geldiğince yaydığı duyguyu paylaşmaya çalışıyorum. böyle bir sitenin yapılmasını gerçekten manidar buluyorum.
  web sitesi yöneticilerinden bir ricam var. kısa bir süre önce Okutman olarak göreve başladım, geçen yıl Gaziantep’in Araban ilçesi Beydili Köyü i.ö. okulunda ücretli öğretmen olarak çalıştım. o köy okulunda gerçekten gözleri bilgiye, gönülleri duyguya aç olan yüzlerce çok başarılı, üstüste ilçe birincilikleri alan öğrencileri var. salon olarak yeterli bir kütüphanesi olmasına rağmen içerisinde ciddi bir kitap eksikliği var. okulun çok değerli yöneticileri köy öğrencilerini anlamlı bir ruh ile yetiştirmeye çalışıyorlar ancak her köy okulunda olduğu gibi bazı noktalarda desteğe ihtiyaç duyuyorlar. bu bağlamda bu okulumaza üstadın kitaplarından bir setin gönderilmesini gönülden rica ediyorum. çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 11. Rumeysa dedi ki:

  Ben Adıyaman anadolu imam hatip lisesi öğrecisiyim.biz de kitap istiyoruz:))

 12. talha dedi ki:

  Selamın aleyküm Eyüp Anadolu Lisesi talebelirndenim bizim okulumuzada bir set yollamanızı rica ediyorum kütüphanemizin en değerli köşesi boş kalmış durumda şimdiden teşekkür ederim

 13. sakine dedi ki:

  mrb ben batman anadolu sağlık meslek lisesi öğrencilerinden sakine okulumuz küyüphanesi yeni kuruldu. kitap eksiğimiz var böyle bir üstadın kitaplarına sahip olmak istiyorz bize yardım edermisiniz

 14. emiraç dedi ki:

  selamun aleykum. Öncelikle projenizden doleyı tebrik ediyorum sizi. Ben Kütahya’da bir ortaokulun öğretmeniyim ve üstadın kitaplarının yeni yapılacak olan kütüphanemizde var olmasını istiyorum ve sizden kütüphanemize katkıda bulunmanızı rica ediyorum

 15. ORHAN YÜCEL dedi ki:

  Okulumuz Malatya’da yeni açıldı. İsmi NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU. Okul müdürüyüm. Üstadın eserleri yerini almalı düşüncesindeyim. Teşekkürler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.