Sitemizin Yeni Bir Projesine Dair Duyuru

Üstad’ın daha fazla tanınması ve anlaşılması gayesiyle, Üstad’ı anma programlarında ve diğer dini, kültürel etkinliklerde ücretsiz olarak dağıtılacak 65-70 sayfa arası bir fasikül bastırmaya karar vermiş bulunmaktayız. Üstad’a dair hemen hemen her şeyin yer alacağı bu fasikül ile Üstad’a olan ilginin artması ve ona bağlı olarak da sitemizden istifade edecek kişilerin çoğalması da sağlanacaktır. Muhtevası belirlenmiş olan fasikülün tasarım aşamasına gelmiş durumdayız. Fasikülün mizanpajı için grafik işinden anlayan üyelerimizden yardım almak istiyoruz. Özellikle bu iş için kullanılan Adobe Indesign, QuarkXpress, Photoshop vb. gibi programları etkin şekilde kullanarak tasarım yapabilecek arkadaşlarımızın yardımına talibiz. Ayriyeten matbaa-baskı-ofset sahasındaki ayrıntıları da bilen ve bu hususta da yardımcı olmak isteyen üyelerimiz bizlerle irtibat kurabilirler. Sitemizin Üstad için giriştiği bu projeyi muvaffakiyete erdirmek umuduyla.

Forumdaki ilgili konu için tıklayınız:

http://www.n-f-k.com/nfkforum/index.php?/topic/12791-sitemizin-yeni-bir-projesine-dair/

Share

You may also like...

12 Responses

 1. Mahmut Şan dedi ki:

  Bir ajans ve matbaa sahibi olarak birşeyler yapabilirim umarım.İlgilenen arkadaşımızla irtibat kurabilirsem memnun olacağım.

 2. Allah muvaffakiyetler versin

 3. MUKADDES KOÇAK dedi ki:

  Van’ın Çaldıran İlçesi Hafsa Hatun Kız YİBO’da Türkçe öğretmeniyim. 25 Mayıs’ta ilçede Necip Fazıl tanıtım etkinliklerimiz ve şiir gecemiz var. Biz de üstadı tanıtan bir broşür düşünüyorduk. Sitede görünce çok sevindim. broşür hazırlandı mı? Biz temin edebilir miyiz? Bize yardımcı olursanız çok seviniriz. Çok teşekkür ederim. Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık. Cevap yazarsanız sevinirim.

 4. onur dedi ki:

  kendi yazı karekterim bil hassa tarzım olan gölge yazı karekterim le kısa bir cümle yahut cümle yaza bilirim olurda merak edersenz e-mail adresimden ulaşa bilirsinz

 5. Ekrem Yılmaz dedi ki:

  Eserinizi sabırsızlıkla bekliyenlerdeniz. Elimizden duadan başka gelen yoktur. ALLAH muvaffak etsin.
  Selam, sabır, dua… Bize düşen bir şey olursa emre amadeyiz.
  ekrem yılmaz

 6. Ekrem Yılmaz dedi ki:

  Eser çıktı ise veya çıkarçıkmaz nasıl ulaştırılacak, nasıl satın alacağız. Kusura bakmayın, bilgi verirseniz çok sevinir ve minnettar kalırız.
  ekrem yılmaz

 7. ekrem yılmaz dedi ki:

  Sevgili hönüldaş!
  Mizampaj işinde yardımcı olabilecek bir arkadaş buldum. Fotoshop vs. proğramlrını çok iyi bilip kullanıyor, işinde mütehassıs.
  Sizlerle irtibata geçirmek isterim.
  Randevu için haber bekliyoruz. Önce arkadaş ile oraya gelmeden sizin ordan birisi ile mülakatı (telefon ile veya internet üzerinden) yapılısa iyi olur diye düşündük.
  Selam ve dua ile… Fi emane lillah…
  ekrem

 8. vedat dedi ki:

  üstad ile ilgili bütün çalışmalarda katkımızın olması bizide mutlu eder

 9. vedat dedi ki:

  SLMLAR ASLINDA YAPILACAK ÇOK ŞEY VAR AMA BİRİLERİNİN EL ATMASI LAZIM SANIRIM BU ARADA ÜSTAD IN EN SON MEZARINA GİTTİĞİMDE İSMİNİN SİLİNDİĞİNİ GÖRDÜM BOYASI İYİCE YIPRANMIŞ BEN BOYUYACAKTIM AMA SABAH NAMAZI OLDUĞU İÇİN VAKTİM YOKTU AMA BİR DAHAKİ GİDİŞİMDE BOYUYACAĞIM SİZLERDE İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

 10. SAMET YILDIRIM dedi ki:

  PHOTOSHOP kullanıcısıyım hangi konuda yardıma ihtiyaç duyulursa yardımı hazırım teşekkürler

  Ne altını kapat üstünü göster,ne üstünü kapat altını göster, hepsini kapat imanını göster

 11. Sait dedi ki:

  Merhabalar,

  Photoshop kullanıcısıyım ,isteğiniz doğrultusunda yardımcı olmaya çalışacağım.

 12. Hüseyin ÇAKIR dedi ki:

  Yeni oluşturduğumuz kütüphane mizide fotoğraf ve eserleriyle Necip Fazıl Kısakürek köşesi oluşturuyoruz. Öğrencilerimizin kitap desteği ne ihtiyacı var.Desteklerinizle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.